זוג ומצלמה

סדנת אינטימיות זוגית אשר מתמקדת בכוח הזוגי דרך נקודות מבט שונות: אישית, זוגית, ודרך עדשת המצלמה.
המפגש הזוגי מורכב ממני, ממך ומהמרווח שביננו. בתוך המרווח הזה מתקיימים חיים שלמים אשר מכילים את אתגרי היומיום, העומס של מרוץ החיים מלאי הdoing ולעיתים אף תחושת פיספוס עקב שגרה שוחקת.
התרגול בסדנא מזמין להאט את הקצב ולהסכים להיות ברגע ועוד רגע, עם כל מה שעולה, כאשר המצלמה לוכדת את רגעי ההתקרבות, האינטימיות, והחיבור, ובעצם נותנת לנו ראיה מוחשית לdna של הקשר הזוגי. הצצה אל מה קורה בחלל שנוצר בנינו. מה הופך אותי מ"אני" ל"אנחנו"?


בסדנה נחקור ונתרגל איכויות טנטריות המאפשרות חיבור לגוף כגון נשימה, האטה, קשב לגוף וכיצד הוא משפיע על החיבור שלי לעצמי ולפרטנר שלי. נתרגל אינטימיות, מגע, תנועה, תקשורת מילולית וא-מילולית וכל זאת בזמן שהמצלמה מלווה את התהליך בעדינות וברגישות.
המתנה שבהאטה מאפשרת לבודד כל רגע בזמן, לשאול שאלות, ולדייק מה חי בי עכשיו. התיעוד העדין של תהליך ההתקלפות וההתקרבות כמו מייצר זרקור על היש, מעלה שאלות חדשות, מזמין התמודדות מול אמונות ישנות, ומייצר תזכורת נדירה של העדינות המרגשת שבתוך החיבור הזוגי.
בסדנא נזמין אתכם למסע של התבוננות פנימה כל אחד לעצמו, קריאה להביא את כל החלקים שיש בתוכי, ומתוך התמסרות כנה ונקיה לרגע, להתחבר מחדש לבן הזוג באופן נטול רעשים ודפוסים.
האנרגיה הזוגית והאינטימיות שנוצרת מתוך החיבור במהלך הסדנא מקבלים תוקף חדש ונוכחות דרך הצילומים. מתאפשרת ההזדמנות לבחון איך אני רואה את עצמי, איך אני נראה מבחוץ, ואיך הפרטנר/ית שלי רואה אותי. יש אותי ויש אותך ויש את הקשר. המצלמה שמתעדת את התהליך לוכדת רצף של רגעים, מופלאים שניתן לקחת הביתה, כמו קפסולת זמן שתשמש מקור כוח וחיבור בשעת הצורך.

האם הסדנה מתאימה לי?
הסדנה מיועדת לחקירה זוגית. מתאימה גם למנוסים בחקירה של מרחבי התפתחות אך גם לזוגות סקרנים שאלו צעדיהם הראשונים בעולם ההתפתחות דרך כלים מעולם המיניות המודעת.
החוויה היא עוצמתית והנוכחות של המצלמה הופכת לחלק בלתי נפרד מהחלל, הצילום הוא ממקום מכבד ותיעודי ואינו מבוים או מתערב במתרחש. מה שקורה הוא שיתועד, ובכל רגע נתון, במידת הצורך, אפשר לבקש לעצור את הצילום. הסדנא היא דיסקרטית והצילומים הם לשימוש אישי של כל זוג בלבד.
**הסדנה מאפשרת ערום ומגע אינטימי, בהתאם לגבולות האישיים של בני הזוג.